Kontakt

Registrace pro zasílání nabídek e-mailem

Sídlo společnosti

Wasson-ECE Instrumentation
101 Rome Ct Fort Collins, CO USA 80524

Phone: +1 (970) 221-9179
Fax: +1 (970) 221-9364

GPS Coord: N40° 35.319' W 105° 02.015'
Service Email: service@wasson-ece.com
Sales Email: sales@wasson-ece.com
Parts Email: parts@wasson-ece.com

Latinská Amerika

Wasson-ECE Instrumentation
Venezuela

Cristobal Parra

Sales and Technical Support
Manager, Latin America


Email: cristobal_parra@wasson-ece.com

Evropa

Wasson-ECE CZ s.r.o., se sídlem Do Čertous 2760/10, Praha 9 Horní Počernice, PSČ 193 00

Pavel Hrabánek

Phone +420 775 425 702

Helena Dragounová

Phone: +420 775 425 704

Karel Pajskr

Phone: +420 775 425 706

Phone: +420 775 425 702

Email: sales@wasson-ece.cz

Jihovýchodní Asie

Wasson-ECE South-East Asia Pte Ltd

Singapore Office

25 Kaki Bukit Rd 4
#05-31, Singapore 417800

Desmond Tan

South East Asia Manager

Phone: (65)83997859
Fax: (65)68426049

Service Email: service_asia@wasson-ece.com
Sales Email: sales_asia@wasson-ece.com

Japonsko

Hideki Yamazaki

Japan Country Manager

Phone: +81(0)42-512-9005
Fax: +81(0)42-512-9010

Email: hideki_yamazaki@wasson-ece.com